livepara.com

Netten Para Kazan

 

KAZANÇ SİSTEMLERİ

 

 AdBTC

 ClixSense

 NeoBux

 Ojooo

 Napolyon

 FreeBitcoin

 BTCClicks

 ScarletClicks

 GptPlanet

 DonkeyMails

 NoMinimum

 GetPaidMail

 YouRoMail

 MyFreeShares

 JillsClickCorner

 Beruby

 Ebesucher
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BERUBY

 

 

Alışverişlerinizden ve Anket Doldurarak Para Kazanın.

 Beruby Nedir?
 

 

 Alışverişe Cashback

beruby üzerindeki 300'den fazla mağazada yapacağın tüm alışverişlerden hesabına TL şeklinde yansıtılacak para iadesi kazanacak ve bu parayı Payza ya da banka hesabına çekebilecek ya da dilediğin faturasız hatta TL olarak yükleyebileceksin. Bu bakiyeler mağazalardan beruby'e gelen ve bizim kullanıcılarımızla paylaştığımız komisyonlardır.

 

 

 Seyahate Cashback

Uçak bileti, otel rezervasyonların, araç kiralama işlemlerin sana beruby bakiyene yansıtılan ve daha sonra Paypal hesabına çekebileceğin bir para iadesi kazandırır. Hali hazırda favori seyahat sitelerinde yapacak olduğun rezervasyonlar beruby cashback sistemi sayesinde hesabına ekstra bakiyeler olarak geri dönecek.

 

 

 Fırsatlar

Fırsatlar bölümümüzde, alışverişlerini daha ucuza getirebileceğin Kupon ya da İndirim Kodları gibi alternatifler bulabilirsin. Ayrıca, alışveriş yapmadan para kazanabilirsin(anket doldurma, video izleme, üyelik vb aktiviteler gibi) ve böylelikle internet işlemlerinde maksimum kazanç sağlayabilirsin.

Minimum 1TL Payza'ya ödeme.

Beruby'dan Payza hesabımıza aldığımız son ödemeyi görmek için tıklayın.

Payza Türkiye'ye Ödeme yapıyor

Payza Türkiye'deki Bankalara Ödeme yapıyor. Ayrıca Payza Hesab'ınızdaki Para'yı Bitcoin Cüzdan'ınıza aktarabiliyorsunuz. Payza'ya başvurmak için Tıklayın..